Suntem constienti ca avem o responsabilitate foarte mare in fata clientilor nostri si va multumim pentru increderea acordata. Echipa Zebra depune constant tot efortul pentru a avea rezultate bune cu toti cursantii.

Transporturile reprezinta un sector strategic al economiei UE, care afecteaza în mod direct viata de zi cu zi a tuturor cetățenilor din UE. Serviciile de transport asigura aproximativ 11 milioane de locuri de munca.

Cauta OFERTA potrivita!

1. Te poti inscrie impreuna cu cel mai bun prieten(a) si veti primi fiecare 5% reducere din pretul initial de scoalarizare,

2. Reducere pentru ELEVI, STUDENTI si SOMERI. Daca faci parte din aceste categorii, la Scoala de Soferi Zebra beneficiezi de 100 lei reducere,

3. Daca urmezi a doua categorie la noi, profiti de o reducere de 5% din pretul de scolarizare.

Ofertele nu se cumuleaza. https://scoaladesoferionesti.ro/contact/ 0747.200.400.

0234.321.321. #ScoalaZebra #CentruFormareProfesionalaTransporturiRutiere #ToateCategoriileAutoMoto #ToateAtestateleProfesionaleRutiere

Category