fbpx
Inscrie-te

ANUNT IMPORTANT !

#ScoalaDeSoferiZebra #ToateCategoriileAutoMoto #ToateAtestateleRutiere 📞0747.200.400. RELUAREA probei practice a examenului de obtinere a permisului de conducere , la SPCRPCIV BACAU , se va face incepand cu data de 02.06.2020 Pentru a preveni aglomerarea spatiilor interioare ale serviciului , precum si pentru a preveni raspandirea virusului COVID-19 , prin reducerea numarului de persoane cu care intra in contact lucratorii din cadrul serviciului , modalitatea de reprogramare la proba practica a examenului de obtinere a permisului de conducere va fi urmatoarea : Candidatii programati la proba practica a examenului de obtinere a permisului de conducere in perioada 17.03-29.05.2020 , vor fi reprogramati de lucratorii serviciului nostru , cronologic , conform zilei corespunzatoare programarii anterioare. Data programarii va fi comunicata scolilor de conducatori auto pentru proprii candidati

Citeste mai mult

Redeschidem partial activitatea scolii de soferi Zebra

Redeschidem partial activitatea scolii de soferi Zebra, cu respectarea tuturor regulilor de igiena impuse de lege si de bunul simt.In aceasta perioada facem inscrieri pentru scoala de soferi, atestate profesionale rutiere, preluam documente si oferim informatii. Pana pe 15 mai, nu facem ore de conducere sau legislatie, nu se dau examene de nici un fel. Dupa 15 mai o sa revenim cu informatii pentru toate persoanele interesate. Program secretariat de luni pana vineri intre orele 09:00 si 13:00. Tel.: 0747.200.400. 🏍️🚖🚛🚌👩‍🎓👨‍🎓☑️

Citeste mai mult

Zebra